Żeglarskie Mistrzostwa Polski Firm Farmaceutycznych i Medycznych PharmaSailCUP :: Medica SailCUP wracają na Mazury

0
2983

W ostatni weekend maja, na malowniczych wodach jeziora Roś w okolicach Pisza, zostaną rozegrane 9. Żeglarskie Mistrzostwa Polski Firm Farmaceutycznych i Medycznych PharmaSailCUP :: MedicaSailCUP. Po raz kolejny na wodzie spotkają się przedstawiciele największych (i nie tylko ) firm z branży.

Regaty PharmaSailCUP :: MedicaSailCUP po raz pierwszy w historii odbędą się w ośrodku Wrota Mazur nad jeziorem Roś w okolicach Pisza. Przez dwa dni zawodów uczestnicy będą rywalizować o tytuły mistrzów Polski w klasyfikacjach generalnej, drużynowej oraz kobiet i walczyć o wspaniałe trofea i nagrody ufundowane przez firmy Jachting24.pl (rejsy i czartery) oraz Helly Hansen (odzież żeglarska). Znakomitą okazją do odpoczynku po zmaganiach na wodzie będą wieczorne koncerty szantowe przy grillu (zagra m.in. zespół Glassgo).

Udział w zawodach zapowiedziały ekipy wielu firm farmaceutycznych m.in. Sandoz, Pfizer, Egis, Astellas czy NovoNordisk.

Mistrzostwa zostaną rozegrane na łodziach klasy Delphia 21, a nad prawidłowym przeprowadzeniem zawodów będzie czuwać profesjonalna komisja sędziowska oraz ekipa Mazurskiego WOPR. Jednym z punktów programu będzie specjalny wyścig długodystansowy.

Organizatorzy zapraszają wszystkich pragnących wziąć udział w PharmaSailCUP :: MedicaSailCUP do zgłoszeń poprzez stronę internetową zawodów http://www.pharmacup.pl. Wśród zgłoszonych ekip zostanie rozlosowany tygodniowy dwuosobowy rejs w Chorwacji.

Organizatorem regat jest Jachting24.pl, tel. +48 690 134 490, e-mail: regaty@jachting24.pl

Film z mistrzostw w 2011 roku.

[photomosaic]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.