Filmuj pod żaglami i wygraj rejs !

0
2465

Stawiaj żagle, obierz właściwy kurs, w jedną rękę weź kamerę w drugą ster. Fotografuj, filmuj, płyń…

Rusza IV edycja konkursu „a morze kręci mnie…” na krótkie dzieła filmowe inspirowane żaglami. Zapraszamy miłośników żagli, wody, pasjonatów kamery i aparatu fotograficznego do czynnego udziału w tym konkursie, do robienia zdjęć i kręcenia pamiątkowych filmów do podjęcia tematu konkursowego. Zapraszamy wszystkich twórców filmowych: małych i dużych, profesjonalistów i amatorów. Będą nagrody i wyróżnienia. Będzie poklask innych i splendor nie tylko środowiskowy.

filmuj pod żaglami i wygraj rejs ! Filmuj pod żaglami i wygraj rejs ! jacht Wanda 300x150W grę wchodzą wszelkie gatunki: od filmów dokumentalnych oraz reportaży po impresje i animacje związane z żeglarstwem. Liczy się pomysł i jak najlepsza jego realizacja.

Szczegóły konkursu na stronie http://jachtfilm.pl/a-morze-kreci-mnie/

Nagrody:  4-dniowy rejs na żaglowcu Fryderyk Chopin, oraz weekendowy rejs na jachcie s/y Wanda. Partnerami konkursu i fundatorami nagród są: 3 Oceans sp. o.o. i Szkoła Żeglarstwa Morka.

filmuj pod żaglami i wygraj rejs ! Filmuj pod żaglami i wygraj rejs ! JachtFilm 300x108filmuj pod żaglami i wygraj rejs ! Filmuj pod żaglami i wygraj rejs ! 3Oceans logo blue 200x200filmuj pod żaglami i wygraj rejs ! Filmuj pod żaglami i wygraj rejs ! MORKA logo large 300x87

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.