Helly Hansen radzi: Buty na morze i na ląd w nowej kolekcji 2016

0
3568

Od dawna entuzjaści żeglarstwa i sportów wodnych poszukiwali butów na łódkę, w których mogliby również stylowo prezentować się na lądzie. Helly Hansen podjęło to sobie za wyzwanie i połączyło nowoczesny design z wysoką wydajnością funkcyjna tworząc nowe buty żeglarskie, HH 5.5M, dla kobiet i mężczyzn.

Norweska marka jest ekspertem w godzeniu stylu z wysoką wydajnością. Tętniące życiem skandynawskie wybrzeża stały się inspiracją projektu hybrydowych butów żeglarskich, które sprostają zmieniającym się wymaganiom.

Buty HH 5.5M dla kobiet i mężczyzn zapewnią ochronę, przyczepność i komfort, dzięki czemu można w nich szybko poruszać się po żaglówce czy wygodnie spacerować po chodniku. Mocne skandynawskie wzornictwo i paleta morskich kolorów godzą funkcje obuwia żeglarskiego ze stylem codziennym. Specjalnie zaprojektowana podeszwa zapewnia doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach pokładu łódki czy mokrego chodnika.

Natomiast model butów HH 5.5 WIWO sprawdza się idealnie dla tych, którzy szukają butów stworzonych wyłącznie do sportów wodnych. Konstrukcja Water in /Water out pozwala wodzie szybko wypłynąć z butów.  Wyściółka Serdio Clarino i podeszwa Hydro Siping zwiększającą przyczepność do podłoża przez co HH 5,5 WIWO stają się  znakomitym rozwiązaniem na najbardziej wymagające rejsy.

Buty żeglarskie zaprojektowane aby zapewnić szybkość, zwinność, komfort i ochronę.  Z nowoczesnym wyglądem, dopracowaną konstrukcją i zmodyfikowaną podeszwą, te żeglarskie buty staną się twoim najlepszym przyjacielem na pokładzie łodzi.

  • Szybkoschnąca, oddychająca siatka
  • Perforowana wkładka EVA Comfort
  • Wodoodporny zamsz na noskach
  • Ochrona pięty HellyWear
  • Przyczepna podeszwa Hydro Siping
  • Gumowa mieszanka Helly Grip

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.