Poczuj pełnię życia dzięki technicznej kolekcji odzieży Helly Hansen

0
5294

Żadna inna marka nie specjalizuje się w odzieży żeglarskiej tak jak Helly Hansen. Kolekcja wiosenna i letnia zaadresowana jest zarówno dla entuzjastów dalekich rejsów po oceanach, jak i amatorów przybrzeżnych wycieczek i regat.

Dla tych, którzy kochają przemierzać przybrzeżne trasy żeglarskie, Helly Hansen wprowadziło linię HP Foil dla kobiet i mężczyzn. Kiedy żywioły stają się nieco bardziej łaskawe, ochronę zapewni bluza HP Foil Smock Top oraz  kurtka HP Foil Jacket wykonana z trójwarstwowego laminatu w technologii Helly Tech Professional. Ochroni Cię ona w wietrzne i deszczowe dni gdyż minimalne parametry wodoszczelności to 20.000 mm słupa wody. Oba produkty mają w pełni uszczelnione szwy, a wewnętrzny laminat jest szczotkowany dzięki czemu cała kurtka jest miękka i zapewni komfort oraz swobodę ruchów.

W każdym elemencie odzieży Helly Hansen odnajdziesz zaangażowanie specjalistów, którzy projektują i zapewniają najbardziej wytrzymałe i godne zaufania ubrania.

Kurtka HP Foil Jacket

odzież helly hansen Poczuj pełnię życia dzięki technicznej kolekcji odzieży Helly Hansen HP Foil Jacket

HP Foil Jacket została stworzona z myślą o szybkości i intensywnej aktywności na wodzie. To lekka, techniczna kurtka stworzona z trójwarstwowej tkaniny Helly Tech® Professional z przyjemniejszą i bardziej miękką podszewką, która w kontakcie ze skórą daje uczucie komfortu. Kurtka została skrojona w taki sposób, by nie ograniczała ruchów, a jej dodatkowym atutem jest podwyższony kołnierz.  HP Foil Jacket jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników przybrzeżnej żeglugi, szukających lekkiej kurtki technicznej.

HP Foil Smock Top

odzież helly hansen Poczuj pełnię życia dzięki technicznej kolekcji odzieży Helly Hansen HP Foil Smock

Bluza HP Foil Smock Top została stworzona z myślą o szybkości oraz akcji i tworzy barierę między Tobą a działaniem żywiołów. Stworzona jest z materiału o wysokiej nieprzemakalności i zdolności wymiany powietrza a podwójne mankiety zwiększają poziom szczelności.  Dodatkowo bluza posiada przyległy do szyi, podwyższony kołnierzyk i miękkie wnętrze, które zapewnia komfort przy zetknięciu ze skóra. HP Foil Smock Top jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników przybrzeżnej żeglugi, szukających lekkiej, ale odpornej na żywioły bluzy technicznej.

O Helly Hansen

Założona w 1877 roku w Norwegii marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.

Dzięki  doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60-tych a także stworzoną w latach 70-tych pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry.  Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w odzieży technicznej.

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej jak i profesjonalnej odzieży narciarskiej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 50 tysięcy profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież sportowa, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.hellyhansen.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.