ALIVE SINCE 1877

Do najnowszej kampanii prezentującej wartości marki – Helly Hansen zaprosiło niezwykłą postać.

Pip Hare – brytyjska żeglarka – skromna a jednocześnie przepełniona wewnętrzną siłą – opowiada w przygotowanym w ramach kampanii filmie o swojej pasji, doświadczeniach w walce o przetrwanie –i przygotowaniach do kolejnych wyzwań.

Dla profesjonalnych żeglarzy na całym świecie ocean jest największym wyzwaniem. To tu natura bawi się z nami na największym placu zabaw żywiołów.

Dla żeglarki Pip Hare, ocean to miejsce wielu doświadczeń i osiągnięć – ostatnio została ona pierwszym brytyjskim szyprem, który ukończył samotny, nieprzerwany, okołoziemski wyścig w Vendée Globe 2021 roku. Pip została ósmą kobieta w historii, która ukończyła ten wyścig, a dokonała tego na drugim najstarszym jachcie – 21-letnim IMOCA Medallia. Być może jest to najbardziej wymagający sport wytrzymałościowy na świecie, ale to poświęcenie Pip i jej wiara w siebie pozwoliły jej przekroczyć linię mety. Teraz, z większym niż kiedykolwiek zapałem, Pip przygotowuje się do startu w Vendée Globe 2024 – tym razem ze wsparciem w pełni profesjonalnego zespołu.

“Jestem naprawdę szczęśliwa, że znalazłam kogoś z tak ogromnym doświadczeniem, komu mogę zaufać. Po prostu chcę tam wrócić, chcę to zrobić jeszcze raz. Samotne żeglowanie daje mi szansę bycia osobą, którą nigdy nie mogłabym być na lądzie. Bycie człowiekiem w zderzeniu z żywiołami natury to piękna rzecz” – mówi Hare.

6th October 2021. Solo yachtswomen Pip Hare
Onboard her IMOCA Open60 race yacht Medallia (Photo by Lloyd Images)“W ciągu całej mojej kariery zawsze musiałam iść własną drogą, a kiedy jesteś tysiące mil od lądu musisz sobie zaufać. Przyjmujesz porażki, bo wiesz, że nagroda jest większa niż ból. Znalazłam coś, co mnie rozpala. Ocean jest w 100% moim miejscem”.

Nawet w najtrudniejszych warunkach, samotnie, na środku oceanu, Pip znajduje poczucie spokoju. Zaufanie do swojej wiedzy, sprzętu i społeczności doprowadziło ją do kilku największych sukcesów i będzie niezbędne w przyszłości.

“Poprzez nową kampanię chcieliśmy przekazać to niesamowite uczucie więzi z żywiołami – poczucie przynależności, które wielu z nas odnajduje w plenerze, a które Pip zna tak dobrze. Podkreślamy, jak ważne jest zaufanie do siebie i swojego sprzętu, a także wsparcie zespołu i społeczności w dokonaniu każdego wielkiego czynu. Kolejny cel Pip wymaga ogromnego zaufania i przygotowania, a my jesteśmy dumni, że możemy ja wspierać w jej podróży w kierunku zdobycia tytułu Vendée Globe w 2024 roku” mówi Joumana Løvstad Dyrektor Strategii Marki i Marketingu w Helly Hansen.

Pip Hare, Helly Hansen SS22 Photography
Photo: James Tomlinson

O Helly Hansen

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.

Dzięki  doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry.  Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej.

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.