ALIVE SINCE 1877

Helly Hansen to marka, która powstała z morza. Stworzona ponad 140 lat temu, w Norwegii, by dostarczać odzież techniczną dla tych, którzy pracują na wodzie i z wody czerpią swoje sportowe pasje.

8 czerwca marka Helly Hansen świętuje Światowy Dzień Oceanów – wraz z żeglarzami i Organizatorami The Ocean Race.

W tym roku Helly Hansen jest oficjalnym partnerem największego żeglarskiego wyzwania na świecie – regat The Ocean Race. Norweski producent odzieży wspiera podczas regat sportowców, ekipy organizatorów na lądzie i wspiera nadrzędną misję The Ocean Race – czyli promowanie świadomości ochrony oceanów.

W trakcie wyścigu, podczas licznych wydarzeń medialnych w miastach będących gospodarzami poszczególnych etapów – przedstawiciele The Ocean Race wraz z Helly Hansen edukują i promują inicjatywy dla czystego oceanu.

Helly Hansen wprowadza do oferty innowacyjne technologie, tworząc tkaniny z trwałą wodoodpornością, takie jak Lifa Infinity Pro, które nie wymagają używania chemicznych impregnatów. Projektanci marki tworząc nowe kolekcję wykorzystując recyklingowany plastik, pochodzący z odławianych odpadów dryfujących w oceanach.

Zapraszamy po więcej informacji o regatach The Ocean Race i misji zaangażowanych Partnerów na www.theoceanrace.com

O Helly Hansen

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen nieustająco ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.

Helly Hansen to ponad 140 lat doświadczenia w  produkcji odzieży technicznej. Marka pochodzi z Norwegii, której surowy klimat motywuje do tworzenia rozwiązań przydatnych w  najbardziej wymagających warunkach pogodowych.

Dla marki Helly Hansen praca i  codzienne życie w ekstremalnych warunkach naturalnych stały się inspiracją do stworzenia szeregu unikalnych innowacji w  dziedzinie odzieży technicznej, takich jak zaprojektowany ponad 140 lat temu pierwszy wodoodporny materiał. Inne wyprzedzające czas osiągnięcia Helly Hansen to pierwsza na rynku tkanina typu fleece (lata 60.), pierwsza bielizna techniczna (lata 70.) wyprodukowana w technologii LIFA Stay Dry i  wreszcie wielokrotnie współcześnie nagradzany H2Flow – system termoregulacji odzieży.

Helly Hansen jest światowym liderem zarówno w  produkcji odzieży żeglarskiej, outdoorowej, narciarskiej, jak i  roboczej. Ubrania marki nosi ponad 55 000 profesjonalistów na całym świecie –zaufali jej między innymi najlepsi żeglarze, zawodowi ratownicy górscy i przewodnicy oraz narciarze reprezentacji olimpijskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, ubrania miejskie czy obuwie sprzedawane są w ponad 40 krajach, ciesząc się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie.

Czytaj więcej o produktach Helly Hansen:

Helly Hansen Sailsafe. Bezpieczeństwo i komfort nawet w ekstremalnych warunkach
Nowa kurtka Helly Hansen Newport Coastal Jacket
Helly Hansen – Na ekstremalne zimno – Sailing Arctic Parka
Nowa kamizelka Helly Hansen Rider Foil Race Jacket

foto: Helly Hansen, GUYOT environnement – Team Europe 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.