Helly Hansen, 77 racing, Młodzieżowa Akademia Żeglarska

Helly Hansen to norweska marka, która od ponad 140 lat wspiera żeglarzy i ludzi zawodowo związanych z morzem. W Polsce kolekcję Helly Hansen wykorzystują reprezentanci wszystkich kategorii żeglarskich.

Od kilku sezonów marka Helly Hansen jest oficjalnym partnerem technicznym Piotra Tarnackiego i jego załogi 77 Racing. Piotr Tarnacki jest dziewięciokrotnym Mistrzem Świata, triumfatorem Pucharu Europy i Świata, multimedalistą Mistrzostw Polski, Żeglarzem roku 2007 i 2008. W 2020 został wybrany najlepszym żeglarzem Pomorza, trzeci rok z rzędu znalazł się w gronie najlepszych sportowców Gdańska.

Helly Hansen, 77 racing, Młodzieżowa Akademia Żeglarska

Helly Hansen wspiera nie tylko sportowe ambicje ale również projekty edukacyjne Piotra – Młodzieżową Akademię Żeglarską, która szkoli nowe pokolenie żeglarzy.

Młodzieżowa Akademia Zeglarska to wakacyjne, nieodpłatne zajęcia pod okiem Mistrza i najlepszych trenerów z teamu 77 Racing. Podczas zajęć dzieci uczą się, jak bezpiecznie cieszyć się żeglarstwem korzystając z doświadczeń profesjonalistów, którzy zaufali kolekcji Helly Hansen.

Helly Hansen, 77 racing, Młodzieżowa Akademia Żeglarska

W sezonie 2021 Akademię ukończyło 50 młodych żeglarzy a w tym roku zajęcia odbywają się dla aż 90 dzieci. Akademia realizuje również zajęcia dla podopiecznych domów dziecka.

Trzymamy kciuki za przyszłych mistrzów!

Helly Hansen, 77 racing, Młodzieżowa Akademia Żeglarska

O Helly Hansen

Firma Helly Hansen, założona w Norwegii w 1877 roku, wciąż tworzy profesjonalną odzież, która pomaga ludziom pozostać i czuć się żywym. Dzięki wiedzy zdobytej podczas życia i pracy w najtrudniejszych warunkach na świecie, firma opracowała długą listę innowacji, które jako pierwsze weszły na rynek, w tym pierwsze elastyczne taniny wodoodporne ponad 140 lat temu. Inne przełomowe odkrycia to pierwsze tkaniny polarowe w latach 60-tych, pierwsze techniczne bielizny termo aktywne w latach 70-tych, wykonane w technologii Lifa® Stay Dry Technology, oraz dzisiejszy wielokrotnie nagradzany i opatentowany system regulacji temperatury H2Flow™.

Helly Hansen jest liderem w produkcji technicznej odzieży żeglarskiej i narciarskiej, a także odzieży roboczej najwyższej jakości. Jej odzież nosi z zaufaniem ponad 55 000 profesjonalistów, można ją znaleźć na strojach olimpijczyków, reprezentacji narodowych oraz w ponad 200 ośrodkach narciarskich i przewodnikach górskich na całym świecie.

Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com

Helly Hansen, 77 racing, Młodzieżowa Akademia Żeglarska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.