Jak działa Casco Jachtu - Po co i komu jest potrzebne oraz dlaczego warto ubezpieczyć się na cały rok w Pantaenius.

Jak działa Casco Jachtu – Po co i komu jest potrzebne oraz dlaczego warto ubezpieczyć się na cały rok w Pantaenius – oto kilka powodów: 

– Szeroki zakres ochrony: Ubezpieczenie Casco Jachtu w Pantaenius  pokrywa szkody łodzi, których najbardziej się obawiasz, między innymi kradzież z włamaniem, pożar, zatonięcie czy kolizja z inną jednostką. Jest to polisa typu all-risk, co oznacza, że pokrywa koszty wszystkich szkód, które nie zostały wyłączone w warunkach.

– Ubezpieczony przez cały rok: Dzięki rocznemu ubezpieczeniu masz ochronę na wypadek zdarzeń, które mogą wystąpić wtedy, kiedy łódź nie jest na wodzie. A zdarzają się one częściej niż by się wydawało. Brak stałego nadzoru poza sezonem, zimowa pogoda i manewry przy transporcie zwiększają ryzyko uszkodzenia a nawet utraty całej łodzi. Ubezpieczenie Casco Jachtu w Pantaenius obejmuje także kradzieże, dewastację, pożar a nawet sytuację, kiedy inna nieubezpieczona jednostka uszkodzi Twoją, na przykład w wyniku przewrócenia się łoża lub nieprawidłowego zacumowania.

– Fachowa pomoc w sytuacji alarmowej: Pantaenius zapewnia bezpośredni całodobowy numer alarmowy oraz szybką obsługę szkody. To oznacza, że gdziekolwiek jesteś, w razie wypadku możesz liczyć na szybką i profesjonalną pomoc. Będziesz rozmawiał z ludźmi, którzy znają się na łodziach i dzięki wieloletniemu doświadczeniu mają kontakt z ekspertami na całym świecie.

– Koszty pomocy awaryjnej: Ubezpieczenie Pantaenius pokrywa koszty pomocy w sytuacjach awaryjnych, takie jak holowanie do najbliższego portu, dostawa paliwa lub części zamiennych. Masz pewność, że nie zostaniesz na lodzie, nawet dosłownie!

– Stała suma ubezpieczenia: Przy pełnej wersji ubezpieczenia Casco Jachtu Pantaenius jeśli stracisz całą łódź (szkoda całkowita) masz gwarancję zwrotu pełnej sumy ubezpieczenia. To oznacza, że jeśli zawarłeś polisę kilka lat wcześniej i Twoja łódź straciła na wartości, to odzyskasz jej pierwotną wartość.

– Nowe za stare: Jeśli twoja łódź ulegnie uszkodzeniu, a potrzebne są nowe części do naprawy, Casco Jachtu Pantaenius pokryje ich zakup bez potrąceń ze względu na wiek uszkodzonych części. To oznacza, że twoja łódź zostanie naprawiona w pełni, bez kompromisów.

– Bez udziału własnego: Ubezpieczony w Pantaenius nie musisz martwić się o udział własny w przypadku szkody całkowitej i wielu innych sytuacji, takich jak kradzież,  szkoda podczas transportu, pożar, włamanie czy inspekcja po wejściu na mieliznę.

– Możliwość ubezpieczenia wyposażenia łodzi: Jeśli posiadasz łódź pomocniczą, przyczepę do transportu czy inne stałe wyposażenie możesz rozszerzyć ochronę, którą oferuje Casco Jachtu Pantaenius po prostu podając ich wartość przy zapytaniu o wycenę ubezpieczenia.

Casco Jachtu w Pantaenius to pewność, że  przez cały czas jesteś dobrze ubezpieczony i masz wsparcie fachowców.

To spokojne żeglowanie, transport i zimowanie, ze świadomością że możesz liczyć na profesjonalną pomoc wtedym kiedy Ty i Twoja łódź będziecie tego najbardziej potrzebowali.

A jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości w zakresie ubezpieczenia Casco Jachtu w Pantaenius, obejrzyj szybką poradę Grzegorza z działu szkód Pantaenius Ubezpieczenia:

https://www.facebook.com/reel/127015973826826

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.