W dniach 18-19 lutego odbędą się projekcje filmowe w Gdyni. Gdyńskie Muzeum Marynarki Wojennej to sprawdzony partner w organizacji wydarzenia i wygodne miejsce, które polubili bywalcy JachtFilmu.

Kilka tygodni później, w dniach 11-12 marca pokazy  w katowickim Kinie Kosmos, które fantastycznie się sprawdziło w ubiegłym roku.

Na wszystkich pokazach tegorocznych edycji zachowany jest ten sam układ filmów i tytuły. Sprawdzony przez organizatorów i doceniony przez widzów w Warszawie i Szczecinie.

Wszystkie szczegóły, program i informacje o biletach na stronie: www.Jachtfilm.pl

Celem festiwalu jest prezentacja najlepszych filmów o tematyce marynistycznej z całego świata. Motywem przewodnim jest żeglarstwo i jego różnorodność.

Festiwal JachtFilm jest jedyną imprezą w Polsce o tej tematyce, oraz jedną z nielicznych na świecie. Jest  unikalną okazją do zobaczenia większości z prezentowanych filmów.

Współorganizatorem gdyńskiej edycji Festiwalu jest Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni. Partnerami są: Fundacja Wsparcia Edukacji Morskiej Lechosław Bar oraz Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Gdyni. Patronem mediowym festiwalu są: Żeglarski.info, Radio Gdańsk, Magazyn Wiatr, Magazyn Żeglarstwo,

Sprzedaż biletów na obydwa wydarzenia odbywa się tylko w formule online poprzez system sprzedaży Bilety.fm. Szczegóły są dostępne na  www.jachtfilm.pl. Wszystkie filmy zagraniczne pokazywane są w wersji z polskimi napisami lub lektorem.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia z powodu zbyt małej ilości sprzedanych biletów. W takim przypadku wartość biletu zostanie zwrócona kupującym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.