Zaczynamy wspólny konkurs z firmą Teknos-Oliva, polskim producentem farb jachtowych.

Jeśli posiadasz dłubankę z pnia drzewa eukaliptusowego, lub chcesz w nadchodzącym sezonie popływać własnoręcznie zbudowaną tratwą po Odrze – ten konkurs jest dla Ciebie !
Jeśli masz plastikową motorówkę do pływania na ryby, śródlądową żaglówkę, czy większy jacht do żeglowania po słonej wodzie – weź udział w naszym konkursie !
Jeśli nie masz żadnego pływającego sprzętu, ale masz brata czy wujka, który ma kolegę, który ma coś co pływa – weź udział w naszym konkursie !

A może po prostu lubisz konkursy? Zapraszamy do zabawy !

Do wygrania:

  1. Wejściówki na targi Wiatr i Woda
  2. Bluzy softschell od firmy Oliva
  3. Farby jachtowe Oliva o wartości 500 zł
  4. A może coś jeszcze 😉

Zależy nam także, żeby się w oczekiwaniu na wiosnę trochę uśmiechnąć, dlatego niektóre pytania mogą być zaskakujące i nie do końca poważne 😉

Od dziś do 4 marca ok. godz. 19-20 codziennie będziemy publikować jedno pytanie konkursowe. Kolejnego dnia, około godz. 20.00-21.00 podamy prawidłową odpowiedź, nazwisko osoby, która wygrała podwójny karnet na targi Wiatr i Woda i opublikujemy kolejne pytanie. Odpowiedzi, lub podpowiedzi do niektórych z prezentowanych pytań będzie można znaleźć na stronie www.farbyjachtoweoliva.pl.

Każdego dnia wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi będziemy losować podwójną wejściówkę na targi Wiatr i Woda. Wejściówki na targi ufundował organizator targów. Cały program targów jest dostępny : https://www.facebook.com/TargiWIATRiWODA

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: kontakt@farbyjachtoweoliva.pl  do godz. 17 kolejnego dnia. Prosimy w mejlu dopisać także swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego.

NIE LICZY się kolejność nadsyłanych odpowiedzi. Ostatniego dnia konkursu, w piątek 4 marca, wśród wszystkich nadesłanych odpowiedzi wylosujemy nagrody specjalne – czyli dwie bluzy ufundowane przez firmę OLIVA i voucher na farby jachtowe o wartości 500 zł.

Konkurs trwa do piątku 4 marca.

Zatem zaczynamy!

PYTANIE NR 1

Słońce za oknami powoli przypomina o wiośnie i kolejnym sezonie żeglarskim. Już zaczyna się powoli przeszukiwanie Internetu i przeglądnie ofert rejsów, czarterów, itp.

Zanim podejmiesz decyzję, czy w tym sezonie wyczarterować Maxusa, Twistera, Delphie, Bavarię, zapytamy: czy znasz klasyczne polskie konstrukcje ? Przyjrzyj się poniższym obrazkom i napisz jakie typy jachtów są na tych zdjęciach. Wymień przynajmniej trzy, możesz też nazwać wszystkie 😉

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: kontakt@farbyjachtoweoliva.pl  do godz. 17 kolejnego dnia. Prosimy w mejlu dopisać także swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego.

NIE LICZY się kolejność nadsyłanych odpowiedzi. Każdego dnia wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi będziemy losować podwójną wejściówkę na targi Wiatr i Woda. Wejściówki na targi ufundował organizator targów. Cały program targów jest dostępny : https://www.facebook.com/TargiWIATRiWODA/?fref=ts. Ostatniego dnia konkursu, w piątek 4 marca, wśród wszystkich nadesłanych odpowiedzi wylosujemy nagrody specjalne – czyli dwie bluzy softhsell ufundowane przez firmę OLIVA i voucher na farby jachtowe o wartości 500 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.