Bardzo dobre informacje napłynęły z Londynu – Dziwnów będzie organizatorem Mistrzostw Świata w klasie Laser w 2014r. Impreza będzie odbywać się od 20 lipca do 4 sierpnia przyszłego roku!

Jak informował podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak, impreza może przyciągnąć ok. 350 żeglarzy z całego świata.

Do tej pory z gmin powiatu kamieńskiego tylko Kamień Pomorski, mógł poszczycić się organizacją imprez na światowym poziomie. Przypomnijmy w 2010r. Jacht Klub Kamień Pomorski by organizatorem NIVEA I.O.D.A European Championship – Mistrzostw Europy w Klasie Optimist, natomiast w 2014 roku na Zalewie Kamieńskim odbędą się Mistrzostwa Europy w klasie Snipe.

Źródło: http://www.kamienskie.info/sensacyjne-wiesci-z-londynu-dziwnow-zorganizuje-zeglarskie-mistrzostwa-swiata/

1 KOMENTARZ

 1. WIELKA IMPREZA ŻEGLARSKA W DZIWNOWIE

  Wejścia na żywo i relacje z największej imprezy żeglarskiej w Polsce w 2014 r. w najbliższy piątek wypełnią antenę TVP Regionalna, a także TVP Szczecin (tu mistrzostwa obecne będą przez cały weekend). Relacje z imprezy będą też tematem przewodnim kanału wirtualnego na żądanie „Żagle”, który jest kontynuacją ubiegłorocznego kanału zainicjowanego przez TVP podczas odbywającego się w Szczecinie wielkiego finału regat The Tall Ships’ Races.
  W dniach 25-27 lipca Telewizja Polska uruchamia wirtualny kanał na żądanie – „Żagle”. To specjalna oferta skierowana do osób zainteresowanych żeglarstwem, marynistyką i regatami. Dzięki temu kanałowi będą mogli Państwo obejrzeć na żywo na Platformie Hybrydowej i w TVP Stream transmisję z odbywających się w Dziwnowie Mistrzostw Świata w żeglarskiej klasie Radial Laser.
  Nie zabraknie również ekipy TVP Szczecin. Przez weekend dziennikarze na bieżąco będą relacjonować zmagania żeglarzy. Obszerne relacje na antenie TVP Regionalna i TVP Szczecin.
  Na kanale „Żagle” oprócz przekazów na żywo i nagrań z przebiegu wyścigów będzie można obejrzeć także unikatowe archiwalne audycje związane z żeglarstwem.
  Zapraszamy do śledzenia transmisji i relacji na:
  – Platformie Hybrydowej TVP S.A.
  – stronie internetowej http://www.sport.tvp.pl
  – antenie TVP Regionalna
  – antenie TVP Szczecin
  – urządzeniach mobilnych poprzez TVP Stream

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.