Reprezentująca Polskę załoga R-Six Team, startująca na katamaranie HH66, nie ma sobie równych w klasie Offshore Multihull.

Trzeci dzień regat i drugie zwycięstwo – polska załoga umocniła się na prowadzeniu. Mocniejszy wiatr, spowodował, że żegluga była bardziej nerwowa, zwłaszcza na starcie i w początkowej fazie wyścigu. R-Six Team szybko oderwał się od stawki i systematycznie powiększał przewagę nad konkurencją, aż do samej mety.

– Zeszłoroczny start okazał się dla nas wielkim sukcesem. Po nieco mniej udanym początku, w tym roku, już po 3 wyścigach widać, że wróciliśmy na odpowiednie tory. Jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu – mówi Robert Szustkowiski, lider R-Six Team

– Dziś wygrywamy kolejny wyścig, który znacznie przybliża nas do zwycięstwa w całych regatach. Bardzo dobre manewry, żegluga w zmianach i brak awarii, doprowadziły nas do mety trzeciego wyścigu na 1 miejscu – dodaje Robert Janecki, skipper R-Six Team

Przed żeglarzami dzień przerwy w Antigua Sailing Week. Jednak dla polskiej załogi, nie do końca…

R-Six Team odwiedzi lokalną szkołę i przekaże sprzęt, stanowiący wyposażenie pracowni komputerowej. Jest to wspólna akcja z Caritas Polska oraz fundacją Orimari. Żeglarze startują też w dzisiejszych regatach na małych łodziach.

Liderem na katamaranie HH66 jest Robert Szustkowski, pasjonat żeglarstwa i rajdów samochodowych. Partnerem wspierającym R-Six Team jest serwis internetowej wymiany walut – Amronet.pl. W całych regatach startuje prawie 200 jachtów, uczestniczy w nich ponad 1500 żeglarzy. Antigua Sailing Week odbywa się już po raz 51.

Amronet.pl to zaawansowana technologicznie, innowacyjna i bezpieczna platforma umożliwiająca wymianę walut przez Internet.  Serwis obsługuje automatycznie wszystkie banki w Polsce, a także wpłaty międzynarodowe. Amronet.pl jest częścią jednej z największych w Polsce grup serwisów internetowych do wymiany walut online – Payholding Sp. z o.o.. W jej skład wchodzą również Gieldawalut.com oraz Pluskantor.pl.

Payholding sp. z o.o. dysponuje najnowocześniejszymi na internetowym rynku wymiany walut rozwiązaniami technologicznymi, opartymi o algorytm sztucznej inteligencji, wspomagający proces transakcji i obsługi Klienta.

R-Six Team 6601 to załoga katamaranu HH66, w której skład wchodzą Robert Szustkowski, Jarek Kazberuk, Tomasz Januszewski, Jacek Wysocki, Albert Gryszczuk i Robert Janecki. W 2016 roku R-Six Team wygrał regaty Multihull Cup Regatta. A w 2017, polski zespół zdobył puchar prestiżowych karaibskich zawodów Antigua Sailing Week..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.