W dniach 14-22 sierpnia 2014 w Portland w Wielkiej Brytanii odbędą się Mistrzostwa Świata klasy Cadet na olimpijskim obiekcie Weymouth & Portland National Sailing Academy –  http://www.cadetclass.org.uk/2014-worlds. Dwie dziewczęce załogi (załoga 1. – Kaja Fidecka, Daria Targos (POL 9902), załoga 2. – Maria Hochtaubel, Zofia Hochtaubel (POL 9848) ) z MOS Zegrze wywalczyły miejsce w reprezentacji Polski na te mistrzostwa, jednak zarówno Polski Związek Żeglarski, jak i inne instytucje, delikatnie mówiąc “wypięły się” na młode zawodniczki.

Dziewczyny są zatem zmuszone szukać wszelkich możliwych form dofinansowania, żeby móc reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata. W dość nietypowy sposób, czyli przez crowfunding, zwracają się do społeczności żeglarskiej o pomoc w sfinansowaniu wyjazdu, którego koszt wynosi 18.000 PLN.

Rodzice nie są w stanie zapłacić takiej kwoty, więc zwracamy się z prośbą o udzielenie nam pomocy w zrealizowaniu naszego celu na który tak ciężko pracowałyśmy i który jest w zasięgu naszych umiejętności, możliwości technicznych i fizycznych. Jedyną przeszkodą są pieniądze. Potrzebujemy zebrać kwotę minimum 10.000 PLN, aby móc spełnić nasze marzenia i zmierzyć się ze światową czołówką, walcząc o medal na Mistrzostwach Świata. (Polacy należą od lat do faworytów MŚ w tej klasie łódek). Każdy grosz jest dla nas na wagę złota.

Aby pomóc kadeciarkom, wystarczy tylko wejśc na stronę http://polakpotrafi.pl/projekt/cadet, zalogować się (np. za pomocą Facebooka) i wybrać odpowiedni pakiet 🙂 Serdecznie namawiamy do wsparcia!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.