Ile razy słyszałeś takie stwierdzenie ? Pewnie wiele. Ile razy sam myślałeś w podobny sposób ? Pewnie nie jeden raz ..

Może od dawna siedzi w Twojej głowie pomysł na żeglarską historię.  Na pewno znasz niejedną. Wiesz, że jest ciekawa, wciągająca, niespotykana. Może to historia człowieka z twojego klubu, którego postać Cię porusza i chciałbyś o niej opowiedzieć. A może to opowieść o twoim pierwszym rejsie, albo historia budowy jakiegoś jachtu ?

Jeśli w Twojej głowie siedzą takie historie i pukają – od środka – żeby je wyciągnąć na zewnątrz, pokazać, opisać, opowiedzieć to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Pomyśl jak ją można opowiedzieć krótkim filmem. Weź kamerę, aparat i zrób to.

Celem konkursu „a morze kręci mnie” jest promocja amatorskiej twórczości filmowej zgodnej z ideą festiwalu JachtFilm. Zapraszamy wszystkich twórców: małych i dużych, profesjonalistów i amatorów.

W grę wchodzą wszelkie gatunki:  od filmów dokumentalnych oraz reportaży po impresje i animacje związane z żeglarstwem. Liczy się pomysł i jak najlepsza jego realizacja.

Będą nagrody i wyróżnienia. Będzie poklask innych i splendor nie tylko środowiskowy. Do wygrania, poza specjalnymi statuetkami Festiwalu Jachtfilm także atrakcyjne nagrody m.in. tygodniowy rejs na żaglowcu Fryderyk Chopin.

Najciekawsze filmy, wyłonione przez jury, będą pokazane na kolejnej edycji Festiwalu Jachtfilm w grudniu 2019 roku. Konkurs trwa  do 30 września 2019 roku. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.jachtfilm.pl

Filmy prezentowane i nagradzane w poprzednich edycjach konkursu można obejrzeć  tu: YouTube: youtube.com/user/JachtFilm/videos.

Konkurs „a morze kręci mnie” jest częścią Festiwalu Filmów Żeglarskich JachtFilm i odbywa się po raz piaty. Regulamin uczestnictwa w konkursie jest dostępny na stronie www.jachtfilm.pl. Partnerami konkursu są 3 Oceans sp. z o.o. Szkoła Żeglarstwa Morka, oraz Agencja Jetline. Kontakt do organizatora konkursu: kontakt@jachtfilm.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.