fot. Marta Kwiatkowska
fot. Marta Kwiatkowska

Zapraszamy do zgłaszania swoich zdjęć do konkursu Pantaenius Yacht Photo 2021. Żeglarskie nagrody czekają!

Swoje prace można zgłosić do końca stycznia poprzez krótki formularz na stronie https://www.pantaenius-foto.pl/zglos-prace.

Na stronie konkursu znajdziecie także regulamin oraz galerię prac naszych konkursowiczów. Do 31 stycznia można przesłać dwa zdjęcia swojego autorstwa związane tematycznie z jachtami motorowymi lub żaglowymi i wykonane w 2021 roku.

Nagrody ufundowały Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów, Helly Hansen, Pomorski Związek Żeglarski, Akademia Jachtingu oraz regaty LOTOS Nord Cup Gdańsk, a portal Sail24.pl razem z Żeglarstwem na FB są jednym z patronów medialnych konkursu.

Specjalną nagrodę ufundowała dobrze znana żeglarska marka Helly Hansen. Laureata, którego zdjęcie najlepiej zobrazuje hasło “TO JEST NASZ CZAS” wybierze sam sponsor.

Pantaenius Yacht FotoPo zakończeniu etapu zgłoszeń, od 1 lutego od godziny 12:00 do 14 lutego do południa, zapraszamy wszystkich fanów żeglarstwa i fotografii do głosowania na stronie konkursu na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Publiczności ufundowaną przez Code Zero.

W lutym najlepsze trzydzieści zdjęć do finału wybierze nasze jury złożone z zawodowców z branży fotograficzno-żeglarskiej: Marek Wilczek (Marek Wilczek Photography), Bartosz Modelski (Sail Spotting), Robert Hajduk (shuttersail.com) oraz Gwidon Libera (@gwidonliberafoto).

Walka do końca fot. Stanisław Hawrus
Walka do końca
fot. Stanisław Hawrus

Nagrody przyznaje pełne jury składające się z żeglarzy, dziennikarzy i fotografów, a sam konkurs jest organizowany już po raz jedenasty, ogłoszenie wyników odbędzie się w 17 marca, w formule online na profilu https://www.facebook.com/pantaeniusyachtphoto.

Zapraszamy także do obserwowania konkursu także na Instagramie https://www.instagram.com/pantaenius_yacht_photo/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.