Pantaenius oc polisa ubezpieczenie

Nasza łódź to źródło radości – dbamy o nią i chronimy polisą Casco, która pozwala pokryć straty wynikające z ewentualnych uszkodzeń czy kradzieży. A co, jeśli to my lub nasza łódź wyrządzimy szkodę ukochanej łodzi kogoś innego? Takie ryzyko zabezpiecza polisa OC Pantaenius.

Pantaenius rozumie pasję i cieszy się zaufaniem żeglarzy. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu skonstruować ubezpieczenia tak, aby przewidzieć prawdopodobne zdarzenia losowe na wodzie i na lądzie.

Polisa OC Pantaenius to rozwiązanie, zapewniające żeglarzom ochronę i pokrycie szkód, które zostały spowodowane przez użytkowników łodzi w stosunku do osób trzecich, czyli na przykład innych jednostek, załóg czy mariny. Polisa obejmuje koszty szkód na mieniu, ale nie tylko. Ubezpieczone są również obrażenia ciała i straty finansowe. Odnosi się to również do roszczeń członków załogi ubezpieczonej jednostki wobec własnego skippera.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje również odpowiedzialność wynikającą z korzystania z jednostek pomocniczych i sprzętów należących do jednostki oraz konsekwencje niezamierzonego zanieczyszczenia akwenu wodnego.

Chcesz wyczarterować inną łódź? Z polisą OC Pantaenius własnego jachtu jesteś chroniony również wtedy, gdy spowodujesz szkodę w sytuacji, kiedy jesteś skipperem wynajętego jachtu lub motorówki.

OC Pantaenius pokryje też koszty akcji poszukiwawczej i ratowniczej w sytuacji niepotrzebnego, przypadkowego uruchomienia jednego z systemów alarmowych np. EPIRB lub DSC.

Jeśli wykupisz Casco Jachtu Pantaenius, dodatkowe ubezpieczenie OC będzie mniejszym kosztem, gdyż otrzymasz na nie zniżkę 50%.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.