Wszystkim prawdziwe lato kojarzy się z wakacjami i ogromną ilością słońca, to niestety realia często są trochę inne. Znajdujemy się w strefie takiego klimatu, gdzie deszczowe dni w środku lipca już nikogo nie dziwią.

Od kilku lat, upalnych dni mamy coraz mniej, mimo wszędzie głoszonego „globalnego ocieplenia”. Nie ma co się smucić. Są bowiem kraje gdzie deszcz pada średnio przez 200 dni w roku. Najlepszym tego przykładem jest Norwegia. Dla Norwegów deszcz jest nieodłącznym elementem krajobrazu. Pokochali deszcz na tyle, że nie przeszkadza im on w wykonywaniu wszystkich czynności, które lubią. Najważniejsze, aby dobrze się przed nim zabezpieczyć a nic nie stanie nam na drodze.

Norweska marka Helly Hansen dzięki swojemu doświadczeniu oraz korzeniom związanym z żeglarstwem, wie najlepiej jak zabezpieczyć przed wodą. Kurtki oraz płaszcze, które ma w swojej ofercie zapewnią komfort oraz całkowitą ochronę przed deszczem i wiatrem. Prezentujemy najnowsze oraz najmodniejsze fasony kurtek i płaszcze przeciwdeszczowe z jesienno-zimowej kolekcji 2015-16.

Kurtki już niebawem dostępne w firmowych sklepach Helly Hansen, a już teraz na www.hellyhansen.com

Mateusz Dembowski
PR Casamoda
www.casamoda.pl
513154271

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.