Helly Hansen zaprasza żeglarzy do konkursu- #JoinOurCrew – i wygrania wyprawy żeglarskiej All-Inclusive do Newport. Zwycięzcy dołączą do światowej sławy żeglarza Tima Healy w Newport, Rhode Island.

Legenda norweskiego kapitana Helly Juell Hansena narodziła się w 1877 roku u wybrzeży Norwegii z jego miłości do niespokojnych, wzburzonych wód Morza Północnego. Dziś firma nosząca jego imię dzieli taką samą pasję do wszystkich form żeglarstwa – od małych dinghy poprzez żeglugę turystyczną, śródlądową i dalekomorską.

Helly Hansen zaprasza żeglarzy, by w wybranej przez siebie kategorii umieszczali swoje żeglarskie zdjęcie na stronie www.hellyhansen.com/joinourcrew. Nazwa zdjęcia musi zawierać opis tego, co zgłaszający najbardziej kocha w żeglarstwie.

Nadesłane zdjęcia i opisy sędziowie będą oceniać w czterech kategoriach: żegluga dalekomorska, żegluga śródlądowa, małe łodzie żaglowe (dinghy) i morskie żeglarstwo turystyczne. Helly Hansen zaprosi zwycięzcę w każdej kategorii na wyprawę żeglarską All-inclusive do Newport w okolicach Rhode Island (USA).

Konkurs trwać będzie od 11 marca do 9 kwietnia 2015 roku,

Czterech zwycięzców otrzyma od Helly Hansen nagrody rzeczowe i dołączy do załogi światowej sławy żeglarza i ambasadora Helly Hansen – Tima Healy. Razem z nim zwycięzcy wyruszą na żeglarską wyprawę życia po zatoce Narragansett Bay. Tim Healy zdradzi uczestnikom wyprawy sekret swoich światowych sukcesów i poprowadzi szkolenie z obsługi łodzi, technik żeglarskich i pracy z żaglem.

[pro_ad_display_adzone id=”14904″]

Od 1999 roku Tim Healy zdobył 17najważniejszych tytułów w klasie J/24 oraz wielokrotnie był nominowany do nagrody Rolex Yachtsman. W roku 2014 zdobył tytuł mistrza świata J/70 i  zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata J/24.

O FIRMIE HELLY HANSEN

Założona w roku 1877, w Norwegii firma Helly Hansen rozwija swoje kolekcje łącząc skandynawski styl i doświadczenie czerpane z radzenia sobie w najsurowszych warunkach naszej planety. Marka symbolizuje optymalne połączenie efektywności, ochrony i stylu. Marce ufają profesjonaliści zawodowo związani z morzem i górami – dzięki jej kolekcji mogą bezpiecznie pracować i żyć w najtrudniejszych warunkach
Firma ma na koncie długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał ponad 130 lat temu, stworzyła pierwszy materiał typu polar w latach 60., a w latach 70. wprowadziła na rynek pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry. Wreszcie jest wynalazca i prekursorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow pozwalającego na regulację temperatury ciała w odzieży technicznej. Dziś Helly Hansen jest oficjalnym partnerem ponad 60 ośrodków narciarskich i organizacji przewodników górskich. Dostarcza odzież i obuwie ponad 33 tysiącom ludzi zawodowo związanych z górami.
Kolekcje Helly Hansen wybierają narodowe reprezentacje sportowców, olimpijczycy i ceniący najlepszą, jakość entuzjaści sportów outdoorowych.
Górskiej. Odzież wierzchnią, bieliznę termoaktywną, ubrania sportowe oraz obuwie Helly Hansen sprzedawane są w ponad 40 krajach. Więcej informacji o najnowszej kolekcji Helly Hansen można znaleźć pod adresem www.hellyhansen.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.