Już 28 – 29 listopada w Warszawie w Kinie Wisła odbędzie się 5-ty Festiwal Filmów Żeglarskich JachtFilm.  W związku z tym organizujemy konkurs, w którym można będzie wygrać karnety na festiwal. Szczegółowy program festiwalu na stronie www.jachtfilm.pl

Przez 5 kolejnych dni będziemy publikować pytanie konkursowe związane z filmami prezentowanymi w tym roku na festiwalu.

PYTANIE NR 1

W 1995 roku Regaty o Puchar Ameryki odbywały się w San Diego w Stanach Zjednoczonych. Obrońcą Pucharu był Young America z Denisem Connerem, który został pokonany przez nowozelandzki team Black Magic.  Peter Blake, który dowodził jachtem nowozelandzkim nosił pewien „talizman” ofiarowany przez żonę. Ponieważ wygrał wszystkie pięć wyścigów i zawiózł Puchar do Nowej Zelandii, to wszyscy wierzyli, że właśnie „to przynosiło szczęście załodze jachtu Black Magic”.

Pytanie brzmi: Co to był za talizman ?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: kontakt@jachtfilm.pl  do jutra do godz. 20.00. Prosimy dopisać także swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. Kolejnego dnia, około godz. 20.00 podamy prawidłową odpowiedź, nazwisko osoby która wygrała nagrody, i oczywiście zadamy kolejne pytanie. NIE LICZY się kolejność nadsyłanych odpowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.