Stowarzyszenie Czerwonej Róży wraz z Samorządem Studentów, Stowarzyszeniem Absolwentów Politechniki Gdańskiej oraz Radą Okręgową Zrzeszenia Studentów Polskich w Trójmieście organizuje II edycję ogólnopolskiego konkursu ,,Wychowanie Morskie Studentów”, którego celem jest propagowanie idei wychowania morskiego wśród środowisk akademickich. Misją tego przedsięwzięcia jest kształtowanie wśród obywateli pozytywnego i emocjonalnego stosunku do morza oraz kultury morskiej.

Konkurs skierowany jest do szkół wyższych, studenckich kół naukowych, organizacji studenckich, klubów uczelnianych i środowiskowych, stowarzyszeń absolwenckich oraz osób indywidualnych, studentów, pracowników i absolwentów szkół wyższych. Nagrodą główną za najlepsze przedsięwzięcie jest statuetka ,,Czerwonej Róży Wiatrów” oraz nagroda pieniężna w wysokości 10 000 zł.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wypełnienie formularza, przygotowanie prezentacji, załączenie rekomendacji szkoły wyższej i wysłanie w/w dokumentów w wersji elektronicznej oraz papierowej na adresy podane na stronie internetowej  Stowarzyszenia Czerwonej Róży do dnia 22.04.2016r. Z nadesłanych prezentacji Kapituła konkursu wyłoni maksymalnie 15 przedsięwzięć, które autorzy zaprezentują osobiście 16.05.2016r. podczas finałowego etapu konkursu. Spośród nich zostanie wybrany projekt, którego twórca zostanie uhonorowany 22.05.2016r. podczas Gali Konkursu Czerwonej Róży w Dworze Artusa w Gdańsku.

Szczegółowe informacje związane z konkursem wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie internetowej  www.czerwonaroza.org.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.