ALIVE SINCE 1877

Helly Hansen- nowe buty dla żeglarzy.

Od 1877 roku firma Helly Hansen wprowadza kolejne innowacje, produkując profesjonalną odzież, która ochrania życie i pozwala czerpać radość z pasji. Żeglarskie dziedzictwo marki – doświadczenie w żegludze morskiej i śródlądowej pozwala Helly Hansen projektować sprzęt dostosowany do najtrudniejszych środowisk i różnorodnych warunków naturalnych.

W tym sezonie norweski producent rozwija kolekcję obuwia żeglarskiego – wprowadzając do oferty nowe modele Salt Cruiser V1 oraz HP Foil V2.

 

 

Oba modele są kontynuacją wszechstronnej kolekcji butów do sportów wodnych, łączących w sobie ochronę, wygodę i sprawność.

Oba modele są kontynuacją wszechstronnej kolekcji butów do sportów wodnych, łączących w sobie ochronę, wygodę i sprawność. Model Salt Cruiser V1 wyróżnia się unikalnym wzornictwem żeglarskim, szybkoschnąca konstrukcją i świetną oddychalnością. Technologia HH® Lite-Frame pomaga ustabilizować stopę, a nakładka na palce HH® Pro-Guard i formowana nakładka na piętę zapewniają dodatkową ochronę w niestabilnych warunkach. Dzięki gumowej podeszwie, w tym specjalnej podeszwie zewnętrznej HH® Storm-Grip, but oferuje również dobrą przyczepność, idealną na mokrych i śliskich powierzchniach.

HP Foil V2 to lekki i uniwersalny, elegancki but – oferujący ochronę i zwiększoną zwinność w różnych środowiskach sportów wodnych. Ten nisko wycięty but, będący ewolucją istniejącego modelu HP Foil F1, został wyposażonych w technologię HH® Lite-Frame, zapewniającą większą stabilność bez zwiększania wagi, oraz konstrukcję z otwartych oczek zapewniającą lepszą oddychalność i elastyczność. Ochronna gumowa podeszwa zawiera wygodą, wyjmowaną wkładkę EVA, która jest szybkoschnąca i pokryta powłoką antybakteryjną. But posiada również niestandardową, niebrudzącą gumową podeszwę zewnętrzną.

“W naszej kolekcji żeglarskiej nieustannie inspirują nas profesjonaliści żeglarstwa oraz środowisko, w którym pracują i realizują swoją pasję, dlatego staramy tworzyć obuwie dostosowane do ich potrzeb. Jesteśmy dumni z tego, że podnieśliśmy jakość kolekcji, skupiając się na oddychalności, stabilności i szybkoschnącej konstrukcji – wszystkie kluczowe wymagania, jeśli chodzi o wydajność i ochronę na wodzie” – powiedział Kristofer Eidsgaard, Dyrektor Zarządzający Kategorią Obuwia w Helly Hansen.

Zarówno model Salt Cruiser V1, jak i HP Foil V2 dostępne są w wersji damskiej i męskiej, będą dostępne w sklepach i online wiosną 2022r.

O Helly Hansen

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.

Dzięki  doświadczeniu czerpanemu z życia i pracy w najsurowszych warunkach naszej planety, firma stworzyła długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał prawie 140 lat temu. Kolejne przełomowe odkrycie to pierwszy materiał typu polar stworzony przez Helly Hansen w latach 60., a także stworzoną w latach 70. pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej, wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry.  Firma jest też  autorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w dzieży technicznej.

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.