Helly Hansen Arctic Ocean Parka

Od czasu założenia firmy w 1877 roku, profesjonalni żeglarze polegają na odzieży Helly Hansen, która zapewnia im ciepło, ochronę i ochronę przed wodą w różnych warunkach, przez cały rok. Szczególnie zimą, załogi żeglujące w niskich temperaturach i po zdradliwych wodach polegają na ciepłym, wiatroszczelnym i wodoodpornym sprzęcie, który zapewni im bezpieczeństwo.

Norweska marka jest zaangażowana w opracowywanie nowych i innowacyjnych projektów, a na sezon jesień/zima 2022 wprowadza na rynek zaawansowaną, techniczną kurtkę Arctic Ocean Parka. Dedykowana żeglarzom, aby zapewnić pełną ochronę przed żywiołami w zimnej pogodzie, parka jest skontruowana z minimum 50% materiałów pochodzących z recyklingu i posiada rewolucyjną technologię Helly Hansen H2Flow™.

Helly Hansen Arctic Ocean Parka

Helly Hansen, kierując się chęcią tworzenia profesjonalnego sprzętu, współpracuje z profesjonalistami, aby uzyskać wgląd i informacje zwrotne, w celu udoskonalenia projektów. Nowa kurtka powstała z uwzględnieniem opinii żeglarzy zimnych wód i doświadczeń związanych ze środowiskiem Oceanu Arktycznego.

Ponieważ żeglarstwo to często bardzo fizyczna i intensywna praca, żeglarze potrzebują znakomicie wentylowanej odzieży nawet w arktycznych temperaturach – dlatego technologia H2Flow™ marki była koniecznością dla profesjonalistów. System regulacji temperatury zapewnia wszechstronność i komfort w zmiennych warunkach pogodowych i zmiennych poziomach aktywności – utrzymując ciepło i oferując możliwość schłodzenia się dzięki suwakom wentylacyjnym.

Ekstremalna kurtka żeglarska Helly Hansen

W tym sezonie połączenie strategicznie ukształtowanych i umieszczonych od wewnątrz paneli izolacyjnych oraz mechanicznej wentylacji na zewnątrz parki pozwala na uzyskanie unikalnego „efektu komina” – gdzie ciepłe powietrze może być sprawnie uwalniane z górnej części parki.

Parka zawiera również fartuch cieplny izolację Primaloft® Black Eco z 80% recyklingu w wewnętrznej części pleców, a także podszewkę przewodzącą ciepło Graphene – która pomaga wyrównać temperaturę skóry poprzez wysyłanie ciepła z cieplejszych części ciała do zimniejszych obszarów. Graphene zwiększa również trwałość tkaniny, oferuje właściwości antystatyczne i neutralizujące zapachy.

Ekstremalna kurtka żeglarska Helly Hansen

Z naciskiem na zrównoważony rozwój, kurtka jest zbudowana z minimum 50% materiałów pochodzących z recyklingu – w tym z wysokiej jakości materiału Ocean Bound – powstałego poprzez ponowne wykorzystanie porzuconego, zagubionego i wyrzuconego sprzętu rybackiego, takiego jak boje rybackie, które w przeciwnym razie są źródłem śmieci morskich.

Ekstremalna kurtka żeglarska Helly Hansen

Wodoodporność parki zwiększono specjalną impregnacją, bez użycia szkodliwego dla środowiska PFC.

Dodatkowo, kieszeń ratunkowa Life Pocket+™, zaprojektowana dla wysoce wydajnej izolacji, chroni sprzęt elektroniczny.

Ekstremalna kurtka żeglarska Helly Hansen

“Z ogromną radością przedstawiamy udoskonalony model parki żeglarskiej, przeznaczonej do zimowych rejsów. Dowiedzieliśmy się wiele o potrzebach żeglarskich Arctic Ocean od naszych partnerów i profesjonalistów, mamy pewność, że parka jest przystosowana do najbardziej surowych, wymagających i zimnych warunków żeglowania. Ulepszona wentylacja jest znaczącą zmianą, pozwalając żeglarzom nawigować w zmiennych warunkach z większą elastycznością i komfortem, podczas gdy wybór bardziej odpowiedzialnych materiałów i procesów wzmacnia nasze zaangażowanie w robienie czegoś lepszego dla planety.”

Kurtka dostępna jest w wersji unisex, na stronie www.hellyhansen.com oraz w sklepach sportowych w Polsce.

Ekstremalna kurtka żeglarska Helly Hansen

O Helly Hansen

Firma Helly Hansen, założona w Norwegii w 1877 roku, wciąż tworzy profesjonalną odzież, która pomaga ludziom pozostać i czuć się żywym. Dzięki wiedzy zdobytej podczas życia i pracy w najtrudniejszych warunkach na świecie, firma opracowała długą listę innowacji, które jako pierwsze weszły na rynek, w tym pierwsze elastyczne taniny wodoodporne ponad 140 lat temu. Inne przełomowe odkrycia to pierwsze tkaniny polarowe w latach 60-tych, pierwsze techniczne bielizny termo aktywne w latach 70-tych, wykonane w technologii Lifa® Stay Dry Technology, oraz dzisiejszy wielokrotnie nagradzany i opatentowany system regulacji temperatury H2Flow™.

Helly Hansen jest liderem w produkcji technicznej odzieży żeglarskiej i narciarskiej, a także odzieży roboczej najwyższej jakości. Jej odzież nosi z zaufaniem ponad 55 000 profesjonalistów, można ją znaleźć na strojach olimpijczyków, reprezentacji narodowych oraz w ponad 200 ośrodkach narciarskich i przewodnikach górskich na całym świecie.

Odzież wierzchnia, odzież termo aktywna, odzież sportowa i obuwie Helly Hansen są sprzedawane w ponad 40 krajach I cieszą się zaufaniem profesjonalistów I entuzjastów outdoor na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych kolekcjach Helly Hansen, odwiedź stronę www.hellyhansen.com.

Ekstremalna kurtka żeglarska Helly Hansen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.