Z powodu pandemii są odwoływane zawody żeglarskie. W klasie DN nie odbędą się m.in. mistrzostwa świata i Europy, a w związku z tym jedna z najważniejszych imprez w świecie bojerowym odbyła się na Zalewie Wiślanym czyli w Krynicy Morskiej.

Złote medale Międzynarodowych Mistrzostw Polski 2021 w bojerowej klasie DN wywalczyli Tomasz Zakrzewski wśród mężczyzn oraz wśród kobiet Laura Banach – obydwoje reprezentują MKŻ Mikołajki.

Bojerowym Mistrzem Polski 2021 został Tomasz Zakrzewski z MKŻ Mikołajki, drugie miejsce i srebrny medal wywalczył Jarosław Radzki z Warmii Olsztyn a na najniższym stopniu podium z medalem brązowym stanął Karol Jabłoński reprezentujący Olsztyński Klub Żeglarski.

Mistrzynią Polski została Laura Banach z MKŻ Mikołajki, miejsce drugie i srebrny medal wywalczyła Zuzanna Rybicka z CHKŻ Chojnice a medal brązowy i trzecie miejsce na podium przypadło zawodniczce OKŻ Olsztyn Weronice Martynowskiej.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów w klasie DN 2021 odbywały się w dniach od 20 do 21 lutego w Krynicy Morskiej. Na starcie stanęło 60 zawodników z Polski, Niderlandów, Szwecji i Węgier.  Zawody rozgrywano przy bardzo słabym wietrze. W dwa dni udało się rozegrać 4 wyścigi finałowe grupy A oraz 3 wyścigi grupy B.