Lorries przyczepy

Przyczepy marki Lorries produkowane są w Polsce od ponad 5 lat. Oferta firmy to sprawdzone materiały i rozwiązania, za którymi stoją doświadczenia profesjonalistów i pasjonatów. Innowacyjne rozwiązania transportu łodzi powstają wspólnie z żeglarzami. To oni wiedzą, o co należy zadbać, aby ich skarby bezpiecznie czekały na kolejny sezon i podróżowały na nowe wody.

W każdej z trzech kategorii rozmiarowych przyczep zaburtowych do transportu łodzi – Lorries zastosowało system LIGHT SIDE. To innowacja, która pozwala na bezawaryjne wysuwanie i chowanie lamp tylnych pojazdu. LIGHT SIDE jest niezwykle przydatny podczas załadunku i rozładunku naszej łodzi. Wszystkie elementy systemu oświetleniowego są w pełni szczelne dzięki zastosowaniu w nim lamp LED oraz złącza typu Bajonet. Rozwiązanie to pozwala w bezpieczny sposób zanurzyć tylną część przyczepy, tak że jej system oświetlenia pozostaje nieuszkodzony.Lorries przyczepy

Przyczepy Lorries możemy bez problemu zanurzać w wodzie.

Ich elementy stalowe zostały poddane cynkowaniu ogniowemu. Proces ten zabezpiecza materiał przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją.  Takie przygotowanie pozwala przyczepie bezpiecznie przeczekać na zewnątrz każdą niepogodę – śnieg i deszcz. Pamiętaj jednak, aby długo cieszył się swoją przyczepą powinieneś ją regularnie czyścić, szczególnie po jej kontakcie ze słoną wodą.

Projektanci Lorries zadbali również stosując osie z uszczelnieniem piast przyczepy (Waterproof system), co zabezpiecza łożyska przed dostaniem się do nich wody. W ten sposób przedłużona zostaje żywotność zarówno samych łożysk, piast, jak i osi.

Przyczepy marki Lorries dostępne są w sieci punktów sprzedaży w całej Polsce. Szczegóły na stronie www.lorries.pl.

Ar

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.