EVOLVEO Polska kilka tygodni temu utworzyła swoją stronę w serwisie facebook. Dziś startuje na niej pierwszy konkurs dla fanów marki, w którym do wygrania jest najwyższy model z serii StrongPhone – pancerny smartfon StrongPhone Q4.

Zadanie konkursowe koresponduje z wytrzymałością serii telefonów StrongPhone i polega na przygotowaniu krótkiego filmu, obrazującego odpowiedź na pytanie: “Dlaczego gram o StrongPhone Q4?” Producent podpowiada, aby oprzeć odpowiedź na zaprezentowaniu swojego hobby, pracy, lub zdarzeń losowych, z którymi nie radzi sobie zwykły smartfon. Zadanie konkursowe ma jednak charakter otwarty, ograniczony jedynie pomysłowością uczestników. Gotowy materiał filmowy należy opublikować w serwisie youtube.com, a link do niego przesłać mailowo organizatorowi konkursu. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma pancerny smartfon EVOLVEO StrongPhone Q4.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie EVOLVEO Polska w serwisie Facebook- https://www.facebook.com/pages/Evolveo-Polska/234690930036648. Konkurs trwa do końca marca 2014r.

Żeglarze – róbcie swoje filmiki!!!

—————————————————————–
Informacje o Firmie

EVOLVEO to marka, działająca na terenie Europy, która ma w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt elektroniczny. Na polskim rynku firma jest obecna od 2010 roku. Podobnie jak w Czechach, na Węgrzech i Bałkanach, szybko zyskała popularność także w tym kraju. Silna pozycja marki na rynku europejskim budowana jest nieprzerwanie od ponad 20 lat przez grupę doświadczonych specjalistów w dziedzinie rozwiązań technologicznych – Abacus Electric. Obecnie nad rozwojem marki pracuje łącznie blisko 120 osób w 8 krajach. EVOLVEO realizuje swoje kluczowe wartości poprzez dostarczanie klientom wysokiej klasy, zaawansowanych technologicznie produktów, w optymalnym wariancie cenowym. W swoich produktach producent łączy najnowsze rozwiązania technologiczne z ciekawym designem. W bogatej ofercie marki znajdują się m.in. telefony outdoorowe, smartfony, centra multimedialne, tunery DVB-T, kamery i latarki wodoodporne, oraz akcesoria komputerowe. Produkty firmy były niejednokrotnie doceniane przez polskie i czeskie pisma branżowe, które przyznawały im najwyższe oceny w licznych testach. Więcej informacji można znaleźć na: http://www.evolveo.eu

[photomosaic]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.