Weź udział w konkursie Helly Hansen i wygraj żeglarską przygodę z ambasadorem marki Thomasem Coville

0
6785

Co widnieje na Twoim horyzoncie tego lata? Światowa marka żeglarska Helly Hansen zachęca wszystkich do podzielenia się Waszymi ekscytującymi planami na lato, aby zdobyć szansę na wygranie przygody życia z ambasadorem ekstremalnego żeglarstwa morskiego, Thomasem Coville.

Kampania Helly Hansen “Co widnieje na Twoim horyzoncie?” potrwa od 16 maja do 30 czerwca. Uczestnicy będą proszeni o przesłanie swojego ulubionego zdjęcia związanego z  żeglowaniem oraz podzielenie się swoimi planami na lato. Helly Hansen co tydzień przyznawać będzie nagrody w postaci uniwersalnych toreb żeglarskich marki Helly Hansen.

Nagrodą za najlepsze zgłoszenie będzie podróż do Bretanii oraz niezwykła żeglarska przygoda w towarzystwie Thomasa Coville dla dwóch osób. Zwycięzcy spotkają się z Thomasem Coville na pokładzie jego imponującego trójkadłubowca Sobedo Ultim’, tuż przed przygotowaniami do próby ustanowienia nowego rekordu w opłynięciu świata w pojedynkę, która rozpocznie się w październiku 2016 roku.

Marka Helly Hansen narodziła się nad morzem i jest związana z branżą żeglarską od 140 lat. Profesjonaliści i podróżnicy z całego świata, wraz z Thomasem Coville, który tej jesieni ma zamiar zostać najszybszym człowiekiem, któremu udało się opłynąć świat w pojedynkę, polegają na sprzęcie Helly Hansen.
Weź udział: www.hellyhansen.com/whatsonyourhorizon/pl

O Thomasu Coville:
Thomas Coville urodził się 10 maja 1968 roku w Rennes, niedaleko Wybrzeża Atlantyku we Francji i jest jednym z najodważniejszych żeglarzy morskich. Jego trójkadłubowiec (trimaran) Sobedo Ultim’ mierzy 31 metrów i uznaje się go za jeden z największych na świecie.

“Północny Atlantyk zawsze robi wrażenie na żeglarzu. Jako dziecko widziałem szczęście  oczach mojego ojca, kiedy Eric Tabarly wygrał nagrodę OSTAR w 1976 roku. Miałem wtedy zaledwie 8 lat, ale jego emocje bardzo mnie poruszyły. Dzisiaj jestem częścią tej historii” – Thomas Coville

Największe sukcesy Thomasa Coville w pigułce:
7 wypraw dookoła świata – 3 w pojedynkę, 4 wraz z załogą
7 samodzielnych rekordów i 4 rekordy z załogą
9 żeglarskich wypraw wokół Przylądka Horn
15 wypraw transatlantyckich
Zwycięzca w regatach Volvo Ocean Race w latach 2011-2012
Obrońca Trofeum Juliusza Verne’a w 1997 i 2010 roku
Zajęcie drugiego miejsca w „The Transat“ w 2004 roku
Zajęcie drugiego miejsca w Transat Jacques Vabre w 2015 roku
Zajęcie trzeciego miejsca w Route du Rhum 2006 i 2010 roku

O Helly Hansen :
Założona w roku 1877 w Norwegii,  firma Helly Hansen udoskonala swoje kolekcje łącząc skandynawski styl i doświadczenie czerpane z radzenia sobie w najsurowszych warunkach naszej planety. Marka symbolizuje optymalne połączenie efektywności, ochrony i stylu. Ufają jej profesjonaliści zawodowo związani z morzem i górami, którzy dzięki Helly Hansen mogą bezpiecznie pracować i żyć w najtrudniejszych warunkach. Firma ma na koncie długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał, który powstał ponad 130 lat temu, pierwszy materiał typu polar stworzony w latach 60. oraz pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej wykonanej w technologii LIFA® Stay Dry, wprowadzoną na rynek w latach 70.  Wreszcie, jest wynalazca i prekursorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow, pozwalającego na regulację temperatury ciała w odzieży technicznej. Helly Hansen jest światowym liderem w produkcji technicznej odzieży żeglarskiej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 50 tysięcy profesjonalnych narciarzy w ponad 100 ośrodkach i kurortach narciarskich oraz podczas działań górskich prowadzonych na całym świecie, a także krajowe zespoły narciarskie, olimpijczycy i wymagający entuzjaści outdooru. Odzież wierzchnia, sportowa, obuwie sportowe i outdoorowe są sprzedawane w ponad 40 krajach. Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.hellyhansen.com.

Konkurs Helly hansen konkurs Helly Hansen Weź udział w konkursie Helly Hansen i wygraj żeglarską przygodę z ambasadorem marki Thomasem Coville PL WOYH FB post LL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.