Zdobywca 1 miejsca w roku ubiegłym, Zakodowany, Szymon Sikora
Zdobywca 1 miejsca w roku ubiegłym, Zakodowany, Szymon Sikora

Czas start! Powalcz zdjęciem o zegarek!

Dziś rusza konkurs Pantaenius Yacht Photo za kończący się rok. Autorzy fotografii związanych z jachtami, żaglówkami, motorówkami, a nawet skuterami wodnymi mogą powalczyć o super nagrody!

To już trzynasta, mamy nadzieję, że szczęśliwa edycja konkursu Pantaenius Yacht Photo. Etap zgłaszania prac rozpoczął się 15 grudnia w samo południe i będzie trwał do końca stycznia. Zwycięzca zgarnie żeglarski zegarek Garmin Quatix 7 Sapphire ufundowany przez firmę Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów.

Zdjęcia wysyła się przez formularz na stronie konkursu: www.pantaenius-foto.pl! Możesz zgłosić każdą własnoręcznie wykonaną w 2023 roku fotografię zgodną z tematyką konkursu i regulaminem.

Zdobywca 2 miejsca w roku ubiegłym, Susza, Dariusz Delmanowicz
Zdobywca 2 miejsca w roku ubiegłym, Susza, Dariusz Delmanowicz

Do wygrania są fantastyczne wodniackie nagrody.

W drugiej połowie lutego spośród 30 finałowych zdjęć fotograficzno-żeglarskie jury wybierze najlepsze z najlepszych. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 29 lutego online w formie transmisji na Facebooku. Laureat drugiego miejsca będzie mógł potrenować równowagę na desce SUP od firmy Pantaenius, a ostatni na podium zapakuje się na następne wakacje w pojemną i wodoodporną torbę ufundowaną przez markę Helly Hansen.

Sponsorzy konkursu przyznają także nagrody specjalne w swoich kategoriach. Żeby powalczyć o bestsellerową kurtkę HH Crew Jacket, nagrodę specjalną od marki Helly Hansen, uczestnicy na swoich zdjęciach muszą idealnie uchwycić „radość z pasji”. Bezpieczniej poczuje się najlepszy fotograf w kategorii morskiej, kiedy otrzyma kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego. Autor zdjęcia nagrodzonego w kategorii regatowej będzie mógł poszaleć na zakupach w sklepie sailovnia.pl dzięki voucherowi na zakupy ufundowanemu przez organizatorów regat Nord Cup Gdańsk. Zwycięzca w kategorii motorowodnej będzie miał możliwość zdobycia nowych umiejętności w Akademii Jachtingu.

Zdobywca 3 miejsca w roku ubiegłym, Patagonska Zima, Magdalena Nykiel
Zdobywca 3 miejsca w roku ubiegłym, Patagońska Zima, Magdalena Nykiel

W pierwszej połowie lutego

na stronie konkursu będzie trwało głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony jedyną w swoim rodzaju i indywidualnie zaprojektowaną kamizelką z żagla uszytą przed firmę Code Zero.

Wszystkie nagrody, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie https://www.pantaenius-foto.pl/. Zapraszamy!

Obserwujcie i komentujcie na:

Facebooku https://www.facebook.com/pantaeniusyachtphoto

Instagramie https://www.instagram.com/pantaenius_yacht_photo/

Organizatorzy, sponsorzy i patroni konkursu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.