Wspólnie z naszym partnerem – producentem farb jachtowych OLIVA rozpoczynamy konkurs “z Olivą na burcie”. Każdego dnia, przez najbliższy tydzień, będziemy publikować jedno pytanie dotyczące żeglarstwa. Do wygrania gadżety ufundowane przez firmę TEKNOS, producenta farb OLIVA. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: kontakt@farbyjachtoweoliva.pl. Przysyłając odpowiedź prosimy dopisać swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. Odpowiedzi, lub podpowiedzi do niektórych z prezentowanych pytań będzie można znaleźć na stronie www.farbyjachtoweoliva.pl.

PYTANIE nr 1

W 1973 roku odbyła się pierwsza edycja znanych wokółziemskich regat. Wystartowało w nich 17 jachtów, w tym dwa z Polski.
Prosimy o podanie nazwy tych regat oraz nazwy polskich jachtów, które wzięły w nich udział.

Odpowiedzi można nadsyłać do jutra do godz. 20.00. NIE LICZY się kolejność nadsyłanych odpowiedzi. Wśród autorów nadesłanych mejlowo prawidłowych odpowiedzi po prostu wylosujemy nagrody. Kolejnego dnia, około godz. 20.00 podamy prawidłową odpowiedź, nazwisko osoby,  która wylosowała nagrody i zadamy kolejne pytanie.

 

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.