To już ostatnia szansa  żeby zobaczyć najciekawsze filmy tegorocznego JachtFilmu.

Zapraszamy 5 marca do Katowic do Kinoteatru Rialto. Pokażemy najlepszych 5 filmów, w tym film pt „Blake”, który zdobywał największe brawa i uznanie na dotychczasowych pokazach.  Szczegółowy program Przeglądu dostępny jest  na stronie www.jachtfilm.pl

W  związku z Przeglądem w Katowicach organizujemy konkurs, w którym można będzie wygrać dwuosobowe karnety na całe wydarzenie  oraz płytę DVD  w wybranym filmem żeglarskim („Sprawdzić siebie” ,  lub „Kapitan Własnej Duszy” )

Przez najbliższy tydzień, co drugi dzień będziemy publikować na portalu Sail24.pl i na profilu Żeglarstwo na Facebook pytanie konkursowe związane z prezentowanymi filmami.

PYTANIE NR 1

W 1995 roku Regaty o Puchar Ameryki odbywały się w San Diego w Stanach Zjednoczonych. Obrońcą Pucharu był team   amerykański  ”Young America” .  Nowozelandzki team „Black Magic”  dowodzony przez Petera Blake’a,  pokonał dowodzony przez Dennisa Connera amerykański  jacht  aż 5:0.  Puchar po raz kolejny opuścił USA trafiając do Auckland.

Pytanie brzmi:

Dennis Conner miał charakterystyczny pseudonim używany często przez dziennikarzy, nawiązujący właśnie do tych regat? Jak on brzmiał ?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: kontakt@jachtfilm.pl do jutra (niedziela) do godz. 20.00. Prosimy dopisać także swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. Kolejnego dnia, około godz. 20.00 podamy prawidłową odpowiedź, nazwisko osoby która wygrała karnet.

Kolejne pytania zadamy w poniedziałek i we środę .

NIE LICZY się kolejność nadsyłanych odpowiedzi.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.