GlobeSailor to lider w czarterach jachtów.

Czarter jachtów, który spełni nasze największe wymagania może nie być najłatwiejszą rzeczą do znalezienia. Jednak gdy pomocnej ręki użyczy Ci firma, która od 15 lat specjalizuje się w selekcji profesjonalnych armatorów – na pewno ułatwi Ci to poszukiwania idealnej jednostki.

Dzięki współpracy z ponad 800 armatorami, GlobeSailor oferuje swoim klientom niezliczoną ilość łodzi w 180 miejscach na całym świecie. Pozwala to na zorganizowanie żeglugi zarówno w egzotycznych zakątkach, jak i kultowych kierunkach. Wśród nich znajdują się m.in. ukochana przez Polaków Chorwacja czy też ciesząca się stałą popularnością Grecja.

Co więcej, dla osób szukających bardziej turystycznej formy żeglowania, GlobeSailor oferuje inną opcję – rejs kabinowy. Dzięki starannie stworzonej trasie, pozwala on na najwydajniejsze odkrycie odwiedzanego regionu.

Dlaczego warto wybrać GlobeSailor?

GlobeSailor to ekipia złożonej z pasjonatów żeglarstwa.

GlobeSailor to czołowa firma czarterująca łodzie przez internet. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu i ekipie złożonej z pasjonatów żeglarstwa, może odznaczyć się jednym z najwyższych standardów usług w swojej dziedzinie.

Jeśli cenisz sobie wygodę i bezpieczeństwo, czarter jachtów z pośrednikiem takim jak GlobeSailor będzie strzałem w dziesiątkę. Dzięki stale pielęgnowanej współpracy z armatorami, możesz zachować pewność, że Twój czarter znajduje się w zaufanych rękach. Doradcy w GlobeSailor biorą na siebie organizację czarteru i kontakt z armatorem co w razie niespodziewanego problemu oznacza, że możesz liczyć na ich wsparcie. Co więcej, dzięki międzynarodowemu zespołowi, zawsze otrzymujesz kompleksową obsługę w języku polskim. Wszystkie zalety wymienione powyżej nie łączą się jednak wyższymi kosztami. Co ciekawe, na stronie GlobeSailor często można znaleźć oferty ze specjalną obniżoną ceną, którą zawdzięcza się właśnie bliskiej współpracy GlobeSailor z armatorami.

Utrzymywanie przyjacielskich relacji z partnerami to jedna z ważniejszych strategii firmy. Z tego również powodu GlobeSailor często pojawia się na międzynarodowych targach. Jednym z nich mogą być targi B2B – International Charter Expo (ICE), gdzie firma ma okazję spotkać się z dziesiątkami partnerów z całego świata.

Do tego, często można spotkać GlobeSailor w czasie targów branżowych takich jak największy w Europie ‘Paris Nautic’ czy też rodzimy ‘Poland Boat Show’ odbywający się w Warszawie. Wydarzenia te są świetną okazją dla internetowej firmy jak GlobeSailor na spotkanie się z klientami osobiście. Każda taka możliwość jest przez nich w pełni wykorzystywana w celu bliższego poznania swoich odbiorców, a co za tym idzie polepszenia standardu oferowanych usług. W końcu jak lepiej udoskonalić swój czarter jachtów lub rejs niż rozmawiając z klientami na żywo?

Szkolenia to fundament firmy.

Filarem swojego sukcesu są starannie przygotowane szkolenia.

GlobeSailor rozumie, że filarem swojego sukcesu są starannie przygotowane szkolenia. Proces ten zaczyna się w momencie kiedy przyszli doradcy stawiają swoje pierwsze kroki w firmie. Do szkolenia pracowników, podchodzi się tutaj z jak największą powagą, a kompleksowym szkoleniem zajmuje się Emeric Le Pechoux. Odznacza się on ponad 6-letnim doświadczeniem na stanowisku sprzedawcy w GlobeSailor, dzięki czemu dzieli się swoją wiedzą pomagając młodym talentom z całego świata rozwijać swoje umiejętności.

Skorzystaj z doświadczenia kadry GlobeSailor

Jednak wspieranie rozwoju nie kończy się w GlobeSailor na szkoleniu przygotowawczym. Pracownicy z dłuższym stażem otrzymują możliwość spędzenia paru dni pracując z partnerskiej bazy czarterowej. Taka strategia ma na celu utworzenie nie tylko silniejszej współpracy na linii GlobeSailor – armatorzy, ale również polepszenia jakości oferowanych usług klientom.

Jako pierwsze w takim projekcie wzięły udział Francesca i Ciara, doradczynie pracujące na rynku włoskim. Miały one okazję spędzić 4 dni w Sardynii i Toskanii poszerzając swoją wiedzę na temat flot, z którymi współpracuje GlobeSailor.

Dowiedz się więcej!

Wieloletnie doświadczenie GlobeSailor pomoże Ci w zorganizowaniu udanej wyprawy

Jeśli interesuje Cię czarter jachtów lub rejs kabinowy, warto zgłosić się do zaufanej firmy, takiej jak GlobeSailor. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta i szeroki wybór ofert z pewnością pomogą Ci w zorganizowaniu udanej wyprawy. Jeśli już teraz wiesz co dokładnie Cię interesuje lub po prostu chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z doradcą.

Możesz zrobić to telefonicznie, mailowo lub poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronie www.globesailor.pl.

Źródło: Materiały partnera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.