Wypełnij ankietę – wygraj książkę

0
3668

Ankieta skierowana do właścicieli jednostek pływających dotycząca użytkowania farb jachtowych.

Niedługo zrobi się naprawdę ciepło, w portach, na przystaniach, w klubach, w przydomowych szkutniach zacznie się przedsezonowa krzątanina. W ruch pójdą szlifierki, polerki, wałki i pędzle. Będzie szlifowanie, malowanie, żeby jak najwcześniej być już na wodzie i cieszyć się pierwszym żeglowaniem w sezonie.

Producent farb jachtowych Oliva przygotował krótką  ankietę w celu zbadania zwyczajów zakupowych związanych z malowaniem jachtów i użytkowaniem farb do jachtingu. Główny akcent jest położony na stosowanie farb przeciwporostowych, z uwzględnieniem świadomości bezpieczeństwa osobistego użytkownika farb.

Do  wypełnienia ankiety nie jest wymagane podawanie danych osobowych. Postanowiliśmy jednak nagrodzić wybranych uczestników naszej akcji, dlatego prosimy o podanie adresu mejlowego. Będzie wykorzystany tylko do kontaktu w celu wysyłki nagród. Nagrodami są książki:  “Przez życie bez kapci” Katarzyny Wolnik-Sayny (redaktorka Radiowej Szkoły pod Żaglami w Radio Szczecin) oraz “Dookoła świata o tak, o… Dzienniki oceaniczne”  Szymona Kuczyńskiego (książka ufundowana przez Szkołę Żeglarstwa Morka.)

Link do ankiety
https://goo.gl/forms/TtOfUfd9Vs22dHs03

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem kontakt@farbyjachtoweoliva.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.