77 Racing

ALIVE SINCE 1877

Załoga Piotra Tarnackiego z Maksymilianem Pawłowskim oraz Piotrem Przybylskim Wygrała Mistrzostwa Świata w klasie Micro!

 

Gratulujemy!

Zespół Energa 77 Racing zwyciężył regatach Mistrzostw Świata, rozegranych w dniach 24 – 28 lipca we włoskim Castiglione del Lago.

Dla Piotra Tarnackiego, lidera Teamu, to już 10 tytuł Mistrza Świata w żeglarskiej karierze!

Piotr Tarnacki, 77 Racing

Polacy na najwyższym stopniu podium

W trudnych warunkach wiatrowych od poniedziałku, kiedy rywalizacja ze względu na słabnący wiatr rozpoczęła się jedynie dwoma wyścigami, załoga 77 Racing kontrolowała stawkę, wygrywając ostatecznie 5 ze wszystkich rozegranych 8 wyścigów!

– Po dwuletniej przerwie związanej z pandemią plan został wykonany w 100 procentach – mówił bezpośrednio po zwycięskich regatach lider 77 Racing, Piotr Tarnacki.

Jestem bardzo zadowolony ze swojej załogi, podejmowaliśmy szybkie i dobre decyzje, co zaprocentowało na mecie. 

Załoga Energa 77 Racing

Mam nadzieję, że pandemia nie pokrzyżuje nam planów i w tym sezonie uda nam się jeszcze popływać na zawodach w Polsce. 

Planujemy też kilka startów zagranicznych – dodaje Piotr Tarnacki.

Team 77 Racing

Team Energa 77 Racing zamierza jeszcze wziąć udział w regatach z cyklu Pucharu Polski w Płocku we wrześniu oraz podczas startów w regatach Pucharu Europy w klasie Micro.

Partnerami Teamu są: Energa Grupa Orlen, Roca Polska, Port Gdańsk, Ford Store Łódź, Miasto Gdańsk, Helly Hansen, Sunreef Yachts, Apia, Ozoshi Racing oraz Duży Głód.

Team 77 Racing

O Helly Hansen

Opublikowane dzięki naszemu partnerowi, firmie Helly Hansen.

Założona w 1877 roku, w Norwegii, marka Helly Hansen wciąż ulepsza swoją profesjonalną odzież, która ochrania ludzkie życie i pozwala czerpać z niego radość.

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę HellyHansen.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.