kamizelka Helly Hansen Rider Foil Race Red

ALIVE SINCE 1877

Od ponad 140 lat Helly Hansen jest marką, której ufają profesjonaliści. Norweski producent opracowuje innowacyjne, funkcyjne wyposażenie w oparciu o doświadczenie i opinie zawodowców.

W sezonie lato 2022 marka wprowadza na rynek najnowocześniejszą i najlżejszą w ofercie kamizelkę Rider Foil Race, zaprojektowaną do szybkich, fizycznych wyścigów.

Kamizelka sprawdzi się podczas ultraszybkich wyścigów na wodzie, do których została zaprojektowana – ale sprawdza się znakomicie do dingy czy każdego pływania z wykorzystaniem wioseł, w tym popularnego SUP.

Jako oficjalny sponsor odzieżowy załogi American Magic, uczestnika 36. edycji Pucharu Ameryki, Helly Hansen miało możliwość przetestowania i zebrania doświadczeń sponsorowanego teamu. W ten sposób stworzono najnowszą kamizelkę, która spełnia potrzeby zawodników najszybszych regat.

Liczący 140 osób zespół American Magic zgromadził jednych z najbardziej utalentowanych profesjonalistów w tym sporcie, by razem rywalizować w najważniejszym wydarzeniu w świecie żeglarstwa. Ich wyczyn ilustruje odporność i zaufanie, jakiego potrzebowali wszyscy członkowie zespołu w stosunku do siebie, i wyposażenia, jakie ma ich wspierać podczas startów.

Kamizelka Rider Foil Race została zaprojektowana z zachowaniem zasad ergonomii i konkretnych uwag zebranych od zespołu American Magic. Jej zadaniem jest wspierać żeglarzy podczas szybkich, wymagających wyścigów. Krój kamizelki jest starannie dopracowany tak, by zapewniać maksymalną swobodę ruchu i wentylację.

Kamizelka posiada certyfikat ISO (12402-5), zapewnia bezpieczeństwo w ekstremalnych warunkach, takich jak wywrócenie się łodzi. Ergonomiczny układ paneli nie krępuje ciała, elastyczne panele boczne zapewniają zwiększony komfort i łatwość poruszania się, co jest szczególnie ważne, przy żeglarstwie wysokich prędkości.

kamizelka Helly Hansen Rider Foil Race Ebony

Amerykański skipper Terry Hutchinson, wie aż za dobrze, jakie wyzwania i niebezpieczeństwa niesie ze sobą żeglarstwo oceaniczne i regaty oraz jak ważny jest profesjonalny sprzęt.

“W okolicznościach, w których liczy się każda minuta, najważniejsze jest, aby nasz sprzęt działał bezbłędnie. Kamizelki ratunkowe Helly Hansen i neoprenowe uniformy Impact, których używaliśmy podczas 36. edycji Pucharu Ameryki spełniły te wymagania i to z naddatkiem. Były wygodne, a co najważniejsze – działały tak, jak powinny.

Dowiedzieliśmy się z pierwszej ręki, jak kluczowa jest kamizelka ratunkowa dla przetrwania, kiedy nasza łódź Patriot wywróciła się podczas PRADA Cup Round Robins w tym roku. Kamizelka nie tylko zapewniła ochronę przed uderzeniem, ale wszyscy członkowie zespołu bezpiecznie wrócili na brzeg”, powiedział Terry.

“Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić w tym sezonie kamizelkę żeglarską o tak wysokich parametrach. Współpraca z Terrym i zespołem American Magic nad stworzeniem dostosowanej kamizelki wyścigowej na 36. Puchar Ameryki była bezcenna dla rozwoju tego nowego modelu Rider Foil Race. W szczególności wykorzystaliśmy ich spostrzeżenia dotyczące potrzeby technicznych środków bezpieczeństwa i swobody ruchu w barkach”, dodał Øyvind Vedvik, Dyrektor Zarządzający Kategorią Żeglarstwa w Helly Hansen.

Kamizelka Rider Foil Race jest dostępna w sklepach i online.

Aby dowiedzieć się więcej o całej kolekcji żeglarskiej Helly Hansen, odwiedź stronę www.hellyhansen.com.

O Helly Hansen

Firma Helly Hansen, założona w Norwegii w 1877 roku, wciąż tworzy profesjonalną odzież, która pomaga ludziom pozostać i czuć się żywym. Dzięki wiedzy zdobytej podczas życia i pracy w najtrudniejszych warunkach na świecie, firma opracowała długą listę innowacji, które jako pierwsze weszły na rynek, w tym pierwsze elastyczne taniny wodoodporne ponad 140 lat temu.

Inne przełomowe odkrycia to pierwsze tkaniny polarowe w latach 60-tych, pierwsze techniczne bielizny termo aktywne w latach 70-tych, wykonane w technologii Lifa® Stay Dry Technology, oraz dzisiejszy wielokrotnie nagradzany i opatentowany system regulacji temperatury H2Flow™.

Helly Hansen jest liderem w produkcji technicznej odzieży żeglarskiej i narciarskiej, a także odzieży roboczej najwyższej jakości. Jej odzież nosi z zaufaniem ponad 55000 profesjonalistów, można ją znaleźć na strojach olimpijczyków, reprezentacji narodowych oraz w ponad 200 ośrodkach narciarskich i przewodnikach górskich na całym świecie.

Odzież wierzchnia, odzież termo aktywna, odzież sportowa i obuwie Helly Hansen są sprzedawane w ponad 40 krajach I cieszą się zaufaniem profesjonalistów I entuzjastów outdoor na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych kolekcjach Helly Hansen, odwiedź stronę www.hellyhansen.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.