pantaenius ubezpieczenie czarteru

Nie każdy ubezpieczyciel zna żeglarzy tak dobrze jak Pantaenius. To firma, która od wielu lat jest częścią wodniackiego środowiska i partnerem żeglarskich wydarzeń sportowych – a przede wszystkim zapewnia ochronę fanom spędzania czasu na wodzie.

Pantaenius oferuje pakiet czarterowy, dzięki któremu ubezpieczymy nasz czarter i załogę na wypadek rezygnacji lub skrócenia rejsu w wyniku niespodziewanej choroby skippera lub załoganta, ich partnerów lub dzieci. Polisa obejmuje każde nagłe i niespodziewane zachorowanie, w tym także sytuację potwierdzonego zakażenia koronawirusem.

Polisa nie zabezpiecza nas przed odwołaniem podróży z powodu kwarantanny lub ograniczeń w podróżowaniu wprowadzanych w związku z pandemią. Tu jednak Pantaenius oferuje możliwość rezygnacji z ubezpieczenia i odzyskania opłaconej składki. Warunkiem zwrotu jest pisemne zgłoszenie tego faktu do Pantaenius jeszcze PRZED terminem rozpoczęcia rejsu i potwierdzenie jego anulacji od czarterodawcy. Ważne, aby naszą polisę wykupić nie później niż 30 dni przed wypłynięciem w rejs (chyba, że umowa została podpisana „last minute” i nie minęły jeszcze trzy tygodnie od jej podpisania).

Więcej informacji na stronie www.pantaenius.pl/czartery.

Zapraszamy do kontaktu pod tel. +48 58 355 82 50 lub na info@pantaenius.pl. Załoga Pantaenius Polska chętnie wszystko wyjaśni.

Materiał partnera portalu Sail24.pl

pantaenius ubezpieczenie czarteru

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.