Już w najbliższy czwartek, 30 lipca, w Marinie Gdynia rozpoczynają się kolejne, 10-te targi Wiatr i Woda. Jak zapowiadają organizatorzy, będą rekordowe pod względem liczby wystawców. Wspólnie z producentem farb jachtowych Oliva zorganizowaliśmy dla Was mały konkurs. Do wygrania wejściówki na targi i koszulki FB Żeglarstwo.

Pytanie 1.
W listopadzie 2016 wystartuje druga już edycja bardzo wyjątkowych regat „Setkami przez Atlantyk”. Uczestnicy regat, na własnoręcznie zbudowanych jednostkach typu SETKA, będą mieli za zadanie popłynąć do Santa Cruz de Tenerife (Wyspy Kanaryjskie). Kolejny „skok” to rejs przez Atlantyk na Fort-de-France (Martynika).

Pytanie brzmi – ilu żeglarzy startowało w pierwszej edycji i kto zwyciężył rywalizację?

Odpowiedzi należy wysyłać na adres: kontakt@farbyjachtoweoliva.pl. Przysyłając odpowiedź prosimy dopisać także swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego. Odpowiedzi na pytania, lub podpowiedzi można znaleźć na stronie www.farbyjachtoweoliva.pl

Kolejne pytanie jutro.

Nazwiska osób, które wylosowały nagrody (wejściówka na targi i koszulka Żeglarstwo) podamy w środę. NIE LICZY się kolejność nadsyłanych odpowiedzi. Zapraszamy do wspólnej zabawy !
Zapraszamy także wszystkich na stoisko producenta farb Oliva na targach w Gdyni. Chętnie porozmawiamy, nie tylko o farbach. Stoisko nr 52. A jeśli ktoś nie wygra, to może zakupić koszulki tutaj http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=36389758

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.