G-SHOCK GULFMASTER to przedstawiciel kultowej serii MASTER OF G. Zegarki z tej serii przeznaczone są dla osób pracujących w najbardziej ekstremalnych i brutalnych warunkach. Model Gulfmaster powstał według szczegółowej specyfikacji na podstawie opinii zebranych od profesjonalistów pracujących na wodzie.

G-SHOCK GULFMASTER został wyposażony w potrójny sensor 3 generacji z alarmem sztormowym, który precyzyjnie wykrywa zmiany pogodowe i ostrzega sygnałem alarmowym użytkownika. Wzrosty i spadki ciśnienia atmosferycznego z ostatnich 20 godzin są przedstawiane graficznie na wyświetlaczu LCD. Posiada podwójne automatyczne podświetlenie LED emitujące zdecydowanie jaśniejsze światło niż typowe diody oraz funkcję automatycznego podświetlenia tarczy przy ruchu ręki do oczu.

W zegarku zastosowano panel słoneczny o wysokiej wydajności, funkcję automatycznej korekcji wskazówek po silnych uderzeniach oraz ich odchylania aby nie zasłaniały ekranu LCD podczas odczytu danych.

Zegarek wskazuje na wykresie poziom pływów, faz księżyca oraz kierunek za pomocą kompasu cyfrowego. Funkcja Multi Band 6 odbiera automatycznie fale radiowe z 6 nadajników na świecie i koryguje czas pokazywany przez zegarek z dokładnością 1 sec na 100 000 lat.

Wodoszczelność do 200 metrów pozwala na używanie zegarka w każdych warunkach wodnych z nurkowaniem włącznie. Cała konstrukcja została zaprojektowana aby podnieść odporność na uderzenia łącząc lekkie tworzywo z wytrzymałym metalem. Pasek wykonany jest z miękkiego uretanu, który łatwo się dopasowuje jednocześnie zachowując wytrzymałość i rozciągliwość. Przyciski i dekiel wykonano ze stali nierdzewnej.

Model ten dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych na https://www.zegarkizeglarskie.pl/40_sklep

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.