Allen, brytyjski producent osprzętu, proponuje coraz szerszy wybór bloczków z łożyskami ciernymi, których nowoczesny design i najnowocześniejsza metoda produkcji zapewnia przyjazny środowisku produkt bez szkody dla ich najwyższej jakości i wytrzymałości.

Cała gama bloczków wytwarzana jest w 100% z tworzywa z recyclingu, a ilość materiału zredukowana została o 20% w stosunku do wcześniejszej linii bloczków z łożyskami ślizgowymi.

Zastosowanie policzków zewnętrznych i opatentowanego systemu Ultra-strap pochodzących z 20 i 30mm bloków linii dynamic pozwala firmie Allen wytwarzać bloczki z łożyskami ślizgowymi bardziej efektywnie. Działania te pozwalają ograniczyć długoterminowy wpływ plastików i nieprzetwarzalnych materiałów na środowisko.

Aby pomóc odróżnić nową ekologiczną linię bloczków od istniejącej linii dynamic range z blokami w kolorze czarnym, zmieniono również kolor krążków nowych zbloczy na szary.

Bloki z łożyskami ślizgowymi, plain bearing blocks, zapewniają wysoką odporność na obciążenia statyczne przy niskiej masie i koszcie. To sprawia, że są idealne w systemach stawiania żagli dodatkowych i zastosowaniach nie wymagających najwyższych osiągów dynamicznych.

Linia plain bearing blocks dostępna jest w rozmiarach 20mm i 30mm, z szeroką gamą akcesoriów dopasowaną do większości regulacji na jachcie. Bloki te dostępne są w wariantach o wytrzymałości do 1250kg.

Aby dowiedzieć się więcej o 20mm blokach linii plain bearing, kliknij tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o 30mm blokach linii plain bearing, kliknij tutaj.

Dowiedz się więcej o przemyślanych rozwiązaniach Allen Brothers na www.allenbrothers.co.uk!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Twoje imię

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.